Rekolekcje “Dokąd idziesz? Nie tylko dla wierzących” powstały we współpracy Ignacjańskiego Centrum Formacji Duchowej w Gdyni: www.icfd.pl oraz tutejszych wspólnot WŻCh: www.wzch-trojmiasto.pl. Wprowadzenia i konferencje będą się ukazywały na trzech stronach internetowych (dwóch powyższych oraz naszej) oraz w klilku rozgłośniach radiowych.

Rekolekcje składają się z kilku elementów:

  • medytacji (sposób jej odprawiania znajdziesz tutaj, a także w pierwszej konferencji mp3, która zostanie opublikowana w najbliższym czasie) na podstawie podanego fragmentu Pisma Świętego i punktów, które będą zamieszczane w dziale Rekolekcje->Dokąd idziesz?. Punkta będą ukazywały się z jednodniowym wyprzedzeniem. Od poniedziałku do piątku zapraszamy do modlitwy na podstawie podanych punktów. Natomiast w sobotę proponujemy powtórzenie jednej – najbardziej poruszającej – medytacji z danego tygodnia.
  • Od drugiego tygodnia zaprosimy uczestników do podjęcia codziennego ignacjańskiego rachunku sumienia. W jaki sposób go odprawić dowiesz się z konferencji.
  • Trzecim elementem rekolekcji będzie pięć niedzielnych konferencji (w formie plików dźwiękowych mp3), które będą się sukcesywnie ukazywały w dziale Rekolekcje->Rekolekcje mp3.

Zapraszamy do udziału!