Internetowy Dom Rekolekcyjny rozpoczął swoją działalność jesienią 2007 roku. Jego pomysłodawcą jest o. Grzegorz Ginter SJ. E-dr powstał z myślą o służbie wszystkim, którzy potrzebują pomocy na duchowej drodze, dlatego współtworzą go osoby o różnego rodzaju powołaniach. A oto one:

 o. Grzegorz Ginter SJ

Wyświęcony w 2007 roku, ukończył studia teologiczne na Papieskim Wydziale Teologicznym “Bobolanum” w Warszawie oraz studia specjalistyczne na Papieskim Uniwersytecie “Comillas” w Madrycie. Specjalizuje się w teologii duchowości. Prowadzi Źródło Żywej Wody Interesuje się, m.in.: duchowością ignacjańską, karmelitańską i biblijną, dawaniem rekolekcji, towarzyszeniem duchowym. Administruje stronę e-DR. Obecnie pracuje w Ignacjańskim Centrum Formacji Duchowej w Gdyni.

 Anna Goliszek

Teolog z wykształcenia i pasji, księgowa z zawodu. Zafascynowana Osobą i działaniem Ducha Świętego w człowieku i świecie. Ukończyła cztery tygodnie Ćwiczeń Duchowych św. Ignacego z Loyoli. Współpracuje z ICFD w Gdyni. Zaangażowana w ruch Odnowy w Duchu Świętym. Jej “Małą Ojczyzną” jest Lubelszczyzna. Mieszka na wsi. Wokół domu ma duży ogród, w którym spędza każdą wolną chwilę. Lubi patrzeć w nocne niebo i rozpoznawać gwiazdozbiory.

Magdalena Urbańska

Żona, matka, pedagog, doradca rodzinny. Od lat żyjąca duchowością ignacjańską. Uzależniona od kawy w dużych ilościach i od dobrej książki. Razem z mężem formuje się we wspólnocie małżeństw Kochać i Służyć przy ICFD. W wolnych chwilach prowadzi bloga, dzieląc się refleksjami z życia i przeczytanych lektur.

Maja Moller

Żona i aktywna zawodowo mama dwójki dzieci. Ukończyła cztery tygodnie ćwiczeń duchowych św. Ignacego. Prowadzi bloga Chrześcijańska Mama. Autorka książek o kobiecości i duchowości ignacjańskiej (“Pogoda ducha. Pełna uczuć jesteś boska”, “O matko święta! Chrześcijańska Mama od A do Z”).

Maria Druch

Muzyk, teolog, specjalista do spraw rodziny. Jej pasją jest Życie i Chrystus w centrum. Lubi towarzyszyć innym w wędrówkach w głąb siebie, prowadzi rekolekcje, pisze piosenki, piecze ciasta i słucha muzyki świata. Przyjaźni się z Aniołem Stróżem. Pracuje jako organistka.

Krystyna Cieśla

KONTAKT do ekipy: [email protected]