Rodzi się Miłość

Kochani!

Życzymy Wam doświadczenia bliskości Boga. Takiej, która porusza nie tylko emocje, ale przede wszystkim najgłębsze pokłady serca, ożywając na nowo i czyniąc z nas nowe stworzenie. Takiej bliskości, która przemienia nasze serce z kamienia, na serce z ciała. Bo wszak Bóg rodzi się jako człowiek, przychodzi w ludzkim ciele.

Ta bliskość Boga prowadzi nas nieuchronnie do bliskości z drugim człowiekiem, kimkolwiek jest. To przyjęcie bliźniego na sposób gościnny, tzn. taki, gdzie gość-(jest)-inny. Przyjmujemy drugiego jako kogoś innego, ale w tej inności jest on kochany.

Takiej bliskości z Bogiem i człowiekiem życzymy Wam wszystkim i dziękując Wam za to, że przyjmujecie nasze codzienne zaproszenie do modlitwy, dziękując za wszelkie słowa życzliwości i wsparcia, zapewniamy Was o modlitewnej pamięci i o nią również prosimy. Z serca Was błogosławimy +

ekipa e-DR

8 komentarzy

 1. Dziękuję za życzenia, za to piękne dzieło Ewangelizacyjne, które porusza na co dzień moje serce i pomaga wzrastać w wierze i miłości..
  Dobrze, ze jesteście 🙂 niech Dzieciątko Jezus Wam błogosławi.
  Pokój i dobro.. +

 2. Nigdy nie chodzilem na zadne rekolekcje, ostatni raz u spowiedzi bylem chyba 15 lat temu.. Cos mnie tknelo zeby poszukac rekolekcji w internecie, w telefonie.. I znalazlem wlasnie te. Dziękuję za te dni i Wasza pracę. Wesolych Świąt.

 3. Bliskości Boga i z drugim czlowiekiem ?

 4. Radości w Bogu dla prowadzących ku Słowu Bożemu życzy
  Renata

 5. Dziękuję za piękne życzenia, za modlitwę i błogosławieństwo. Pamiętam w modlitwie.

 6. Dziekuje za rekolekcje

 7. Dziękuję za Wasz trud włożony w prowadzenie tej strony, za codzienne rozważania i rekolekcje. Od kiedy jeżdżę na rekolekcje ignacjańskie, to jest od prawie 3 lat, staram się żyć na co dzień duchowością ignacjańską. Nie mam możliwości należenia do Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego, ale Wasza strona daje mi możliwość przynależenia do swoistej wspólnoty, jaką tworzycie. Jest to dla mnie i myślę, że dla wielu innych osób, niezmiernie ważne. Życzę Wam jak najwięcej Miłości. Pamiętam o Was w modlitwie.

 8. 🙂 Dziękuję bardzo, bardzo mocno za każde słowo i trud podniesiony byśmy codziennie mogli się otwierać na Boże Słowo

Autor

Grzegorz Ginter SJ

Specjalizuję się w teologii duchowości, interesuję się szczególnie duchowością ignacjańską, karmelitańską, biblijną. Szukam Boga we wszystkim: w sobie, drugim człowieku, otaczającym mnie świecie. Fascynuje mnie ruch, dynamizm, życie - Duch Święty. Obecnie daję rekolekcje w Ignacjańskim Centrum Formacji Duchowej (www.icfd.pl). 

Moc Słowa

„Matka Jezusa powiedziała do sług: <Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie>”.
/J 2, 5/

Kalendarz wpisów

Grudzień 2018
N P W Ś C P S
« Lis    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031